Hledání

Akce na klíč

firemní akce – team building – eventy – charitativní akce – spotřebitelské soutěže – doprovodný program sportovních akcí – zábavné soutěže ...

krakatit_detiweb.jpgI když má veslování na trenažérech dlouhou tradici (ve filmu Nezlobte dědečka z roku 1934 cvičí Adina Mandlová na stroji velmi podobném těm dnešním), ve své současné podobě je to stále pro mnoho lidí novinka, která přitáhne jejich pozornost a vzbudí zvědavost. Cvičení na veslařském trenažéru je zdravý pohyb při kterém je zapojené svalstvo celého těla. Důležitou součástí trenažéru je digitální monitor, který poskytuje ke cvičení kompletní údaje a umožňuje uspořádání závodů.

Cvičení na veslařských trenažérech se dá využít při nejrůznějších typech akcí, ať už pro jejich zpestření nebo jako hlavní bod programu, na který lze navázat soutěže, motivační programy apod. Akce je možné založit buď na zdravotním přínosu tohoto cvičení, anebo využít možnosti jednoduše uspořádat závody a poměřování sil ať už mezi jednotlivci nebo v týmech.

Nechte se inspirovat informacemi na tomto webu a napište nám svojí představu. Rádi pro Vás zpracujeme návrh akce a naší nabídku. Je možné domluvit se na místě uspořádání dle Vašich požadavků, případně využít prostory Concept Fitness.

 
www.indoorrowing.cz  |  design
 
 
.   .