Hledání

web concept2.com

Webové stránky výrobce i některých národních zastoupení (zejména www.concept2.com a www.concept2.co.uk) jsou neocenitelným a téměř nevyčerpatelným zdrojem informací. Mnoho materiálů je na webech volně ke stažení, jsou zde interaktivní tréninkové aplikace, tipy na využití trenažérů, motivační programy atd. atd.
Jednou z nejzajímavějších částí jsou diskusní fóra uživatelů, které jsou hojně navštěvovaná a v tisícovkách příspěvků jsou zde probrány snad všechny otázky spojené s veslováním na trenažérech.

rankingweb.jpg

Mnoho dalších možností se otevře pro uživatele, kteří si založí svůj profil v záložce Ranking&Log. Jeho součástí je online tréninkový deník, do kterého mohou svá cvičení zapisovat anebo je elegantně stahovat přímo z LogCard. Získají tak přehled o svém tréninku, mohou se zúčastnit mnoha motivačních akcí výrobce a své nejlepší výkony na 11 soutěžních tratích mohou zapsat do výsledkových tabulek a porovnat se tak s tisícovkami lidí ve všech věkových kategoriích na celém světě. Tyto tabulky jsou vedené pro následujících 11 tratí: 500 m, 1.000 m, 2.000 m, 5.000 m, 6.000 m, 10.000 m, 21.097 m, 42.195 m, 4 min, 30 min, 60 min.

Pro stažení údajů z LogCard do svého profilu na webu je třeba využít počítač se softwarem LogCard Utility , který umožňuje dva způsoby přenesení souboru s daty o cvičení (backup file):

  • je-li k dispozici připojení na internet, je možné po propojení počítače s monitorem PM3 či PM4 (příp.čtečkou karet) přenést údaje přímo z LogCard do profilu na www.concept2.com
  • pokud na místě není přístup na internet, je třeba příslušný soubor nejprve uložit do počítače a do "Logbook" jej pak lze nahrát později

 

Nejlepší výkony na trenažéru 

 
www.indoorrowing.cz  |  design
 
 
.   .