Hledání

Ostatní

Fotogalerie

 

Akce na klíč

firemní akce – team building – eventy – charitativní akce – spotřebitelské soutěže – doprovodný program sportovních akcí – zábavné soutěže ...

krakatit_detiweb.jpgI když má veslování na trenažérech dlouhou tradici (ve filmu Nezlobte dědečka z roku 1934 cvičí Adina Mandlová na stroji velmi podobném těm dnešním), ve své současné podobě je to stále pro mnoho lidí novinka, která přitáhne jejich pozornost a vzbudí zvědavost. Cvičení na veslařském trenažéru je zdravý pohyb při kterém je zapojené svalstvo celého těla. Důležitou součástí trenažéru je digitální monitor, který poskytuje ke cvičení kompletní údaje a umožňuje uspořádání závodů.

Cvičení na veslařských trenažérech se dá využít při nejrůznějších typech akcí, ať už pro jejich zpestření nebo jako hlavní bod programu, na který lze navázat soutěže, motivační programy apod. Akce je možné založit buď na zdravotním přínosu tohoto cvičení, anebo využít možnosti jednoduše uspořádat závody a poměřování sil ať už mezi jednotlivci nebo v týmech.

Nechte se inspirovat informacemi na tomto webu a napište nám svojí představu. Rádi pro Vás zpracujeme návrh akce a naší nabídku. Je možné domluvit se na místě uspořádání dle Vašich požadavků, případně využít prostory Concept Fitness.

 

Aktuality

Představujeme vám naše nové stránky.
Celý článek...
 

Odkazy


www.concept2.com web výrobce, nejkompletnější informace

 

Slovníček

některých základních výrazů se kterými se můžete setkat na tomto webu a v dalších materiálech o veslování na trenažérech.

2K/2,000m
Nejběžnější závodní trať jak na veslařských trenažérech, tak i na vodě. Nejlepší výkony na trenažéru najdete zde http://www.concept2.com/us/training/records/2000m_records.asp.
Aerobní cvičení
Cvičení při kterém vzniká energie za přítomnosti kyslíku. Cvičení nízkou až střední intenzitou, které lze udržet dlouhou dobu. Tvoří základ většiny tréninkových programů. Cca. 80% energie potřebné pro závod na 2.000m se získává aerobně.
Anaerobní cvičení
Cvičení na kyslíkový dluh. Velmi intenzivní práce na krátkých intervalech. Závod na 2.000m probíhá anaerobní intenzitou z asi 20 procent.

Celý článek...
 
www.indoorrowing.cz  |  design
 
 
.   .